Bydgoszcz Stowarzyszenie Bydgoskiej Fontanny Potop
Stowarzyszenie Bydgoskiej
Fontanny Potop
 
 
 

FESTIWALOWY KONCERT Z DEDYKACJĄ !!!


Szanowni Państwo,

zapraszamy firmy, instytucje, osoby prywatne, które lubią miasto Bydgoszcz i chcą mieć wpływ na jego rozkwit, do objęcia mecenatem jednego z koncertów w ramach Festiwalu Fontanna Muzyki. Tradycyjnie, przez cztery kolejne soboty sierpnia br. festiwal będzie miał miejsce w Parku Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy przy fontannie Potop. Wartością , jaką zyskacie Państwo będzie prestiż, dobry wizerunek i podkreślenie patriotyzmu lokalnego.

FONTANNA POTOP ZASŁUGUJE NA PROMOCJĘ. Jest symbolem miasta i powodem do dumy.

Bazując na wcześniejszych doświadczeniach związanych z koncertami , które już się odbyły w roku 2014, 2015, 2016 zakładamy , że liczba w roku 2017 osiągnie nie mniej niż 4000 odbiorców ( 4 koncerty po 1000 odbiorców). Chcemy, aby fontanna Potop była żywym pomnikiem, miejscem spotkań , gdzie chcą ze sobą przebywać i bawić się ludzie.

Dlatego w tym roku powstał pomysł na pozyskanie dodatkowych funduszy poprzez :

 1. możliwość DEDYKACJI przez osobę prywatną jednego z koncertów np. bliskiej osobie, grupie przyjaciół, rodzinie- z okazji jubileuszu bądź szczególnej okazji, o czym będzie mowa w czasie trwania koncertu. Taka forma wspólnego świętowania zapewni Państwu niepowtarzalne przeżycia.
   
  lub
   
 2. zaproszenia do współpracy firmy czy instytucji, która przez objęcie mecenatem jednego z koncertów, podkreśli swoją pozycję i klasę
  Mecenasi będą w szczególny sposób przedstawiani w czasie danego koncertu oraz we wszystkich działaniach promocyjnych jakie są związane z realizacją koncertów : radio PIK , prasa , TVP Bydgoszcz, plakaty , strony www. Miasta Bydgoszczy i Stowarzyszenia .
  W celu ustalenia wszystkich szczegółów prosimy o kontakt telefoniczny 607 308 992
  Dedykowaną kwotę należy przesłać na konto Stowarzyszenia z opisem DAROWIZNA

  WAŻNE !
  DARCZYŃCY ODLICZAJĄ DAROWIZNĘ DO WYSOKOŚCI 10% OD PODSTAWY OPODATKOWANIA.

   
  Nr konta: 26 1020 1462 0000 7402 0103 1087

W przypadku bardzo złej pogody, która uniemożliwi realizację koncertu
informujemy, że koncert odbędzie się w nowym ustalonym terminie.
 


© Stowarzyszenie Bydgoskiej Fontanny Potop   |   Nasze konto:  PKO BP I O/BYDGOSZCZ 26 1020 1462 0000 7402 0103 1087

WebDesign: Strony Internetowe Bydgoszcz