Bydgoszcz Stowarzyszenie Bydgoskiej Fontanny Potop
Stowarzyszenie Bydgoskiej
Fontanny Potop
 
 
 

Jak wspomóc

Jeśli chcesz wspomóc  Festiwal Fontanna Muzyki i możliwość jego   realizacji możesz dokonać wpłaty na nasze konto:

PKO BP I O/BYDGOSZCZ

26 1020 1462 0000 7402 0103 1087

lub przekazać 1% podatku na Stowarzyszenie Bydgoskiej Fontanny Potop.

DARCZYŃCY ODLICZAJĄ DAROWIZNĘ DO WYSOKOŚCI 10% OD PODSTAWY OPODATKOWANIA.

 


Festiwalowy koncert z dedykacją

Szanowni Państwo,

zapraszamy firmy, instytucje, osoby prywatne, które lubią miasto Bydgoszcz i chcą mieć wpływ na jego rozkwit, do objęcia mecenatem jednego z koncertów w ramach Festiwalu Fontanna Muzyki. Co roku w sierpniowe soboty festiwal ma miejsce w Parku Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy przy fontannie Potop. Wartością , jaką zyskacie Państwo będzie prestiż, dobry wizerunek i podkreślenie patriotyzmu lokalnego.
Chcemy, aby fontanna Potop była żywym pomnikiem, miejscem spotkań , gdzie chcą ze sobą przebywać i bawić się ludzie. Dlatego od kilku lat pozyskujemy  dodatkowe fundusze na dalszy rozwój festiwalu  poprzez :

  1. możliwość DEDYKACJI przez osobę prywatną jednego z koncertów np. bliskiej osobie, grupie przyjaciół, rodzinie- z okazji jubileuszu bądź szczególnej okazji, o czym będzie mowa w czasie trwania koncertu. Taka forma wspólnego świętowania zapewni Państwu niepowtarzalne przeżycia.

    lub

  2. zaproszenia do współpracy firmy czy instytucji, która przez objęcie mecenatem jednego z koncertów, podkreśli swoją pozycję i klasę
    Mecenasi będą w szczególny sposób przedstawiani w czasie danego koncertu oraz we wszystkich działaniach promocyjnych jakie są związane z realizacją koncertów: radio PIK, prasa, TVP Bydgoszcz, plakaty, strony www. Miasta Bydgoszczy i Stowarzyszenia.
    W celu ustalenia wszystkich szczegółów prosimy o kontakt telefoniczny 733594694
    Dedykowaną kwotę należy przesłać na konto Stowarzyszenia z opisem DAROWIZNA

© Stowarzyszenie Bydgoskiej Fontanny Potop   |   Nasze konto:  PKO BP I O/BYDGOSZCZ 26 1020 1462 0000 7402 0103 1087

WebDesign: Strony Internetowe Bydgoszcz